نتایج جستجو برای عبارت :

تعرّف على طریقة زرع أطفال الأنابیب:

ﻓﻠﻢ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﺮﺪ ﻭ ﺑﺬﺍﺭﺪ ﺟﻠﻮ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ، ﺑﺒﻨﺪ ﻣﺧﻮﺍﻫﺪ ﺍﻦ ﻓﻠﻢ ﺭﺍ ﺟﻠﻮ ﻫﻤﻪ ﺨﺶ ﻨﻨﺪ؟
ﺑﺎ ﻓﺮﺯﻧﺪﻡ ﻄﻮﺭ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ ﺮﺩﻡ، ﺑﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ و با همسرم ﻮﻧﻪ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻡ؟ ﺍﺮ ﺣﺎﺿﺮ ﻧﺴﺘ ﺍﻦ ﻓﻠﻢ ﺭﺍ ﺑﻘﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺒﻨﻨﺪ ﻌﻨ ﺧﻮﺏ ﻧﺴﺘ !
ﺍﻦ ﺗﻌﺮﻒ ﺍﺯ ﺗﻘﻮﺍﺳﺖ،
یعنی ﺗﻤﺎﻡ ﺍﻋﻤﺎﻟﺖ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺳﺮﺕ ﺑﺬﺍﺭ ﻭ ﺑِﺮَﻭ ﺑﺎﺯﺍﺭ، ﺩﻭﺭ ﺑﺰﻧ ﻭ ﺷﺮﻣﻨﺪﻩ ﻧﺸﻮ...
عند اختیار المرکز المتخصص لإجراء التلقیح الصناعی، یجب الأخذ فی الاعتبار بأن معدل النجاح یعتمد على العدید من العوامل، مثل عمر الأم التی تخضع لهذه العملیة والمشاکل الصحیة التی قد تعانی منها، إضافة إلى طرق العلاج المُتبعة.
یرجى طلب معلومات تفصیلیة عن التکالیف المرتبطة بکل خطوة من خطوات العملیة.
قبل البدء بإحدى دورات الإخصاب فی المختبر باستخدام بویضات المرأة والحیوانات المنویة الخاصة بالزوج، ربما یحتاج کلا الزوجین الى الخضوع لعدة فحوصات
سلام
گوشی ای ک خیلی ازش تعرف میکردن بالاخره سوخت
انگار دیروز بود ک خریدمش
توی بدترین شرایط سوخت و دستمو توی پوست گردو گذاشت
ولی بهرحال
یه مدت نبودم چون روزهای خوبی نبود
الانم روزگارم خیلی بده
قشنگ بدو بدتر میشع هر روز
امروز روز عرفه بود
فردا هم عید قربان
کاش من هم بتونم خیلی چیزهارو قربانی کنم..
دعام کن
بسم الله الرحمن الرحیم 
تأهیل مربیات أطفال - الشعر و أنواعه: الصلوات 

ت
العنوان
الرابط

1
 صلوات 1

2
صلوات 2

3
صلوات 3

4
صلوات 4

5
صلوات 5

6
صلوات 6

7
صلوات 7

8
صلوات 8

9
صلوات 9

10
صلوات 10

11
صلوات 11

12
صلوات 12

13
صلوات 13 

14
صلوات 14

15
صلوات 15

16
صلوات 16

17
صلوات 17

18
صلوات 18

19
صلوات 19

20
صلوات 20

21
صلوات 21

22
صلوات 22

23
صلوات 23
ﻣﺪﺮﺖ زﻧﺠﺮه ﺗﺎﻣﻦ و مفاهیم آن
اﻫﻤﺖ ﻣﺪﺮﺖ زﻧﺠﺮه ﺗﺎﻣﻦ در ﺗﻌﺮﻒ زﻧﺠﺮه ﺗﺎﻣﻦ ﻧﻬﻔﺘﻪ اﺳﺖ. اﺳﺘﺪﻟﺮ[1] و کیلگر[2] (2005) زﻧﺠﺮه ﺗﺎﻣﻦ را اﻦ ﻨﻦ ﺗﻌﺮﻒ ﻣ ﻨﺪ: زﻧﺠﺮه ﺗﺎﻣﻦ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﺳﺎزﻣﺎن ﻫﺎ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻪ ﺑﻪ ﺳﺎزﻣﺎن ﻫﺎی  ﺑﺎﻻدﺳﺖ و ﺎﻦ دﺳﺖ ﺗﻘﺴﻢ ﺷﺪه اﻧﺪ و ﺑﺎ ﻣﺤﺼﻮل ﺎ ﺧﺪﻣﺖ و از ﻃﺮﻖ اﻧﺠﺎم ﻓﻌﺎﻟﺖ ﻫﺎ و ﻓﺮآﻨﺪﻫﺎی ﻣﺨﺘﻠﻒ در اﺠﺎد ارزش ﺑﺮای ﻣﺸﺘﺮی ﻧﻬﺎ ﻫﺴﺘﻨﺪ.
زنجیره تامین تمام فعالیت های مرتبط با جریان کال
                                       لا اله الا الله سبحان العلام السلام
بسم الله الرحمن الرحیم
1= اللهم انی اسالک بان لک الحمد لا اله الا انت بدیع السماوات و الارض یا ذالجلال و الاکرام ان تصلی
علی محمد و آل محمد و ان تجعل لی من امری فرجا و مخرجا ترزقنی من حیث احتسب وم ن حیث لا
احتسب برحمتک یا ارحم الراحمین . یاصریخ المستخرصین ویا غوث المستغیثین و یا مفرج الکرب المکروبین
قد تری مکانی و تعرف حالی و یا یخضر علیک شی من امری

2=اللهم رب السمو
به دنیای خیال پردازی{فانتزی} خوش آمدید! سال هاست که به فکر نوشتن در مورد این ژانر هستم و دوست داشتم توی وبلاگم در این مورد بنویسم اما مشغله ی زندگی و کار مانع از نوشتن من شد . اما این بار با تمام این سختی ها در خدمت دوستان و دوستداران این ژانر هستم و سعی می کنم مفید باشم.
خب حالا میریم برای تعریف این ژانر می دونم که اطلاعاتی در این خصوص دارید ولی می خوام یک تعرف کوچول بکنم مطمئنن ضرر نداره
برید ادامه مطلب...

ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
دانلود مستند جذاب "حقائق فی دقائق"
موضوع این قسمت:
سلاح کوریا الشمالیة لتدمیر الحضارة الامریکیة ' تعرف على القنبلة المغناطیسیة '

سفارش انیمیشن، فیلم، سریال، سخنرانی، مستندهای عربی و...
شماره 09160926648 تنها در واتس اپ
دانلود در ادامه مطلب
ادامه مطلب
ماشین اصلاح من ریشامو از ته میزنه..از دوستم ماشین ریش تراششو قرض گرفتم. آخه ته ریش دوس داره همونجوری زذم که دلش میخواست دوش گرفتم وسایلمو گذاشتم تو کیفم یه سشوار یه شونه یه حوله و عطر و مسواک یه پیرهن یه تیشرت نو که گذاشتمش واسه خودش بپوشمش. با یه کادویی که شده عضو ثابت کیفم...همیشه هستش و میبرمش به امید اینکه ایندفه نیارمش ولی باز وقتی برمیگردم میبینم هنوز سرجاشه و ندیدمش که با کلی ذوق داستان خریدنشو واسش تعرف کنم . حاضر شدم یه جوری که دوستم گف
صیر انتة ابمکانی وعیشلک چم یومونه اصیر ابمکانک و انکر العشرةاریدنک تحس بگلیبی المجروحوبعینک اتشوف احبیبک اتبرهولازم کون اکثر تبقى مثلی اتعیشوتّعانى الأعانی وعیشتی المرهوالله وداعتک بس هذا عتبی اویاکولا حبیت سؤء أیصیرالک مرهوکل ما تجی ابالی أدعیلک آنه ابخیرأذا تمشی اعله صبخه اتصیرلک خضرةوالله آنه أعلمودک ما أنام الیلوأبقی اتذکرک حد الفجر سهرهاحلّفک بلگلب بعدین بلعباسفضیتة أعله غربة وجیتنی أبعذرههم تدری أبغیابک من عفتنی اشلونصایر م
ﺭﺍﻫﺎﺭﻫﺎ ﺩﻕ ﺩﺍﺩﻥ ﻣﺎﺩﺭ ﺷﻮﻫﺮ و ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺷﻮﻫﺮ:

ﻫ ﻭﻗﺖ ﺍﺯشون ﺗﻌﺮﻒ نکنید ﺰ ﺟدید ﺧﺮﺪن ﺑﻪ ﺭﻭشون ﻧﺎﺭیدﻫﺮ ﺧﺮﺪن ﺑید  ﺁﺧ ﺳﺮﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﻼﻩ ﺬﺍﺷﺘﻦ ﻓﻼﻥ ﺟﺎ ﺟﻨﺲ ﺑﻬﺘﺮ از این رو اﺭﺯﻭﻥ ﻣﺪﺍﺩ ﺗﻮ ﺧﻮﻧﺸﻮﻥ ﺑﺎ ﺷﻮﻫﺮجان ﻨید و ﺑﻌﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺨﻨﺪدشوهرجان ﺭﻭ یششون ﻋﺰﺰﻡ ﺟﺎﻧﻢ ﺻﺪﺍ کنید ﻫﺮ ﺧﺮﺪید بگید ﺷﻮﻫﺮﻡ ﺧﺮﺪﻩ ﻣﻪ ﺑﺠﺰ تو ﺴ ﺭﻭ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻫﻤﻪ ﺴﻢ تویی ﺑﺮﺍ تو ﻧﺨﺮﻡ ﺑﺮﺍ ﺑﺨﺮﻡ ‏؟؟ ﺗ ﺑﺰنید ﺑﺮید ﺸﺸﻮﻥ ﺗ
مطالب برگزیده به انتخاب فیشنگار |link|

یکی از دوستان دانش‌آموز پرسیده بود فلسفه و منطق چیست؟
منطق  شامل روش هایی هست که انسان فکر می‌کند و آگاهی کسب می‌کند.
یعنی اون آگاهی که از راه درستش به دست بیاید منطقی است.
فلسفه هم دانشی است که باید از راه منطق به دست بیاید.
به خاطر همین همانطور که ما علم صحیح و غلط داریم
فلسفه هم می‌تواند صحیح و غلط باشد.
در واقع. فلسفه‌ی هر فیلسوفی روشی است که فکر می‌کند و به سؤال‌های بشر پاسخ می‌دهد. مثلا فلسفه ملاص
بسم الله الرحمن الرحیم
الشیطان فی القرآن 
بالاعتماد على تفسیر المیزان للسید العلامة محمد حسین الطباطیائی قدس سره 
الدروس علیها كلمة سر ، یتم تسلیمها عند التسجیل فی المادة الدراسیة 

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
أسئلة البحث 

2
مقدّمة فی أهمیة معرفة الشیطان و 
المنهج الصحیح فی معرفة الشیطان فی القرآن

3
أصول و مقدمات معرفة الشیطان ج1

4
أصول و مقدمات معرفة الشیطان ج2

5
طریقة عمل الشیطان و إغوائه للانسان 

6
تزیین الأعمال : أنواع التزیین، فاعل التزی
ﻣﻬﻢ ﻧﺴﺖ ﻪ ﺳﻨ ﺩﺍﺭ
ﻫﻨﺎﻡ ﺳﻼ‌ﻡ ﺮﺩﻥ ﻣﺎﺩﺭﺕ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺵ ﺑﺮ. . .
ﺍﺮ ﺴ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺸﺖ ﺧﻂ ﺬﺍﺷﺖ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺗﻠﻔﻦ ﺩﺮ ﺎﺳﺦ ﺩﻫﺪ
ﺗﻠﻔﻦ ﺭﺍ ﻗﻄﻊ ﻦ. . .
ﻫﻮﻗﺖ ﺑﻪ ﺴ ﻪ ﻏﻢ ﺳﻨﻨ ﺩﺍﺭﺩ
ﻧﻮ ” ﻣ ﺩﺍﻧﻢ ﻪ ﺣﺎﻟ ﺩﺍﺭ ” ﻮﻥ ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﻧﻤ ﺩﺍﻧﻲ. . .
ﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺎﻫ ﺍﻭﻗﺎﺕ ﺑﺪﺳﺖ ﻧﺎﻭﺭﺩﻥ ﺁﻧﻪ ﻣ ﺧﻮﺍﻫ
ﻧﻮﻋ ﺷﺎﻧﺲ ﻭ ﺍﻗﺒﺎﻝ ﺍﺳﺖ.....
ﻫﻮﻗﺖ ﺑﻪ ﻣﺮﺩ ﻧﻮ ﻣﻮﻫﺎﺶ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺭﺨﺘﻦ ﺍﺳﺖ
ﺧﻮﺩﺵ ﺍﻦ ﺭﺍ ﻣ ﺩﺍﻧﺪ.....
ﺍﺯ ﺻﻤﻢ ﻗﻠﺐ ﻋﺸﻖ ﺑﻮﺭﺯ..
بسم الله الرحمن الرحیم   
 #حقاینت_و_مظلومیت_امام_حسین(ع):
#پیام_1
إنّ معرفة الإمام الحسین علیه السلام یحث الإنسان علی أن یطالب بالحق وینزجر ویتبرأ  من الظلم والظالم ویبتعد عن سبیل  فرق أهل  الباطل وینظم  إلی جبهة الحق.
اعرفوا جناح أهل الحق والباطل ولا تحرموا أنفسکم من مواقع الحق.
✅ إنّ قضیة‌ کربلاء لا تتکرر دائمًا ،‌ فأنها لیست واقعة  بل إنها تیار خالد ومستمر  إلی الأبد.. 
واقعة کربلاء‌  تمنحک البصیرة  لکی تتعرف علی یزید وقتک،  وکذلک تع
هى مصطلح یستخدم لوصف مجموعة من الحالات المرتبطة بانخفاض تدفق الدم المفاجئ إلى القلب، ومن تلک الحالات حالة مرضیة تعرف باحتشاء عضلة القلب (أزمة قلبیة)، التى تؤدى إلى تلف أو موت أنسجة القلب، وقد لا تؤدى متلازمة الشریان التاجی إلى حدوث وفاة، ولکن انخفاض تدفق الدم یُغیر من وظیفة القلب ویُزید من احتمال حدوث أزمة قلبیة. وغالباً ما تتسبب متلازمة الشریان التاجی بألم صدرى حاد أو شعور بعدم الراحة، وتتطلب متلازمة الشریان التاجی التشخیص الفورى والر
بسم الله الرحمن الرحیم
دروس مختصرة فی مقدمة كتاب شرح فصوص الحكم
1440 هـ

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
التعریف بالكتاب و مقدمته

2
فصوص الحكم 2

3
فصوص الحكم 3

4
فصوص الحكم 4

5
فصوص الحكم 5

6
فصوص الحكم 6

7
فصوص الحكم 7 تعریف العرفان النظری و الفرق بینه و بین العرفان العملی

8
فصوص الحكم 8 مراجعة أحكام الوجود السلبیة و الثبوتیة ج1

9

10
فصوص الحكم 9 الفصل الثانی فی اسمائه و صفاته سبحانه 

11
تتمة الفصل الثانی 

12
الفصل الثالث فی الأعیان الثابتة و التنبیه على الم
ﺍﻭﻟﻦ ﺗﻤﺎﺱ ﺗﻠﻔﻨ ﺍﺯ ﺑﻬﺸﺖ ﺍﺛﺮ ﺩﺮ ﺍﺯ ﻧﻮﺴﻨﺪﻩ ﺘﺎﺏﻫﺎ ﻣﺤﺒﻮﺏ ﻣﺜﻞ ﺳﻪﺷﻨﺒﻪﻫﺎ ﺑﺎ ﻣﻮﺭ ﻭ ﺩﺭ ﺑﻬﺸﺖ ﻨﺞ ﻧﻔﺮ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺷﻤﺎ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻭ ﺷﺎﺪ ﺟﺎﺩﻭﺗﺮﻦ ﻭ ﺮﻫﺠﺎﻥﺗﺮﻦ ﺘﺎﺏ ﻣﺍﻟﺒﻮﻡ ﺑﺎﺷﺪ . ﺘﺎﺑ ﺍﺳﺮﺍﺭﺁﻣﺰ ﻭ ﻣﺮﺍﻗﺒﻪﺍ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻗﺪﺭﺕ ﻮﻧﺪِ ﺍﻧﺴﺎﻧ .ﺭﻭﺍﺖِ ﺍﻦ ﺘﺎﺏ ﺣﺮﺘ ﺁﺭﺍﻡ ﻭ ﺩﻝﻧﺸﻦ ﺩﺍﺭﺩ ﻣﺎﻥ ﻣﺎﺟﺮﺍﻫﺎ ﺍﺧﺘﺮﺍﻉ ﺗﻠﻔﻦ ﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﺮﺍﻫﺎﻡ ﺑﻞ ﺗﺎ ﺩﻧﺎِ ﺍﻣﺮﻭﺯِ ﻣﺎ ﻪ ﺩﺭﺮ ﺍﻦ ﺍﺧﺘﺮﺍﻉ
زراعة الشعر
یعتبر الشعر من مظاهر الجمال التی کمل الله بها خلق الإنسان، ولذلک کثیرًا ما تؤرق مشکلة تساقط الشعر أو الصلع الرجال والنساء على حدٍ سواء، بل وتزداد المشکلة تفاقمًا بالنسبة للنساء، إذ أن الجمال یهمهُن بطبیعتهن أکثر من الرجال.بالنسبة للصلع الوراثی فمن رحمة الله أنه غالبًا ما یصیب الرجال، ونادرًا ما یصیب الإناث، حیث یحدث نتیجة حساسیة مفرطة لهرمون الذکورة، ویمکن علاجه باستخدام بعض المستحضرات الطبیة مثل “الروجین”، لکن تبقى هذه
زراعة الشعر یعتبر الشعر من مظاهر الجمال التی
کمل الله بها خلق الإنسان، ولذلک کثیرًا ما تؤرق مشکلة تساقط الشعر أو
الصلع الرجال والنساء على حدٍ سواء، بل وتزداد المشکلة تفاقمًا بالنسبة
للنساء، إذ أن الجمال یهمهُن بطبیعتهن أکثر من الرجال. بالنسبة للصلع
الوراثی فمن رحمة الله أنه غالبًا ما یصیب الرجال، ونادرًا ما یصیب الإناث،
حیث یحدث نتیجة حساسیة مفرطة لهرمون الذکورة، ویمکن علاجه باستخدام بعض
المستحضرات الطبیة مثل “الروجین”، لکن تبقى
ﺍﻭﻟﻦ ﺗﻤﺎﺱ ﺗﻠﻔﻨ ﺍﺯ ﺑﻬﺸﺖ ﺍﺛﺮ ﺩﺮ ﺍﺯ ﻧﻮﺴﻨﺪﻩ ﺘﺎﺏﻫﺎ ﻣﺤﺒﻮﺏ ﻣﺜﻞ ﺳﻪﺷﻨﺒﻪﻫﺎ ﺑﺎ ﻣﻮﺭ ﻭ ﺩﺭ ﺑﻬﺸﺖ ﻨﺞ ﻧﻔﺮ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺷﻤﺎ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻭ ﺷﺎﺪ ﺟﺎﺩﻭﺗﺮﻦ ﻭ ﺮﻫﺠﺎﻥﺗﺮﻦ ﺘﺎﺏ ﻣﺍﻟﺒﻮﻡ ﺑﺎﺷﺪ . ﺘﺎﺑ ﺍﺳﺮﺍﺭﺁﻣﺰ ﻭ ﻣﺮﺍﻗﺒﻪﺍ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻗﺪﺭﺕ ﻮﻧﺪِ ﺍﻧﺴﺎﻧ .ﺭﻭﺍﺖِ ﺍﻦ ﺘﺎﺏ ﺣﺮﺘ ﺁﺭﺍﻡ ﻭ ﺩﻝﻧﺸﻦ ﺩﺍﺭﺩ ﻣﺎﻥ ﻣﺎﺟﺮﺍﻫﺎ ﺍﺧﺘﺮﺍﻉ ﺗﻠﻔﻦ ﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﺮﺍﻫﺎﻡ ﺑﻞ ﺗﺎ ﺩﻧﺎِ ﺍﻣﺮﻭﺯِ ﻣﺎ ﻪ ﺩﺭﺮ ﺍﻦ ﺍﺧﺘﺮﺍﻉ
۱-۶-۲ تعریف عملیاتی مهارت فرزندپروری مثبت : منظور « برنامه فرزندپروری مثبت» است که توسط ساندرز و همکارانش به وجود آمده است و در ۸ جلسه آموزشی اجرا می گردد.

۱-۶-۳ تعرف مفهومی اوتیسم : اوتیسم (درخودماندگی) یک اختلال رشدی مغز است که بوسیله آسیب در  مداخلات اجتماعی، ارتباط، رفتارهای تکراری و ویژه تقسیم بندی می‌شود، این علایم همگی پیش از سه سالگی کودک ایجاد می‌شود. اوتیسم بسیاری از بخشهای مغز را تحت تاثیر قرار می‌دهد(کاپلان و سادوک،۲۰۰۳).

سلام، یه روزی به رضایت دوستم و به دلیلی که دوست ندارم بگم.
بنابر این شد که بعد از ظهر ساعت فلان در فلانجا بیاد تا تنبیهش کنم.
برنامه این بود که 120ضربه فلکش کنم.(ان شاء الله که میدونید فلک چیه...)
روز و ساعت موعود 10 دقیقه دیر آمد و بنابراین 30 ضربه اضافه و در نتیجه150 ضربه قرار شد که به کف پاش بزنم.
داشت التماس میکرد که بگذر یا حداقل کمش کن که راضی نشدم به هیچ وجه فقط گفتم؛میتونیم در دو روز تنبیه رو انجام بدیم اما میشه 200 تا.
اونم قبول کرد.
پاش رو به مکان
نامه ابی بکر به پدرش برای بیعت و پاسخ دندانشکن ابی قحافه در دفاع از امیر المومنین علیه السلام به او
شیخ طبرسی رضوان الله علیه روایت کرده است:
أبا قحافة كان بالطائف لما قبض رسول الله صلى الله علیه وآله وبویع لأبی بكر، فكتب ابنه إلیه كتابا عنوانه " من خلیفة رسول الله إلى أبی قحافة. أما بعد فإن الناس قد تراضوا بی، فإنی الیوم خلیفة الله، فلو قدمت علینا كان أقر لعینك " قال: فلما قرأ أبو قحافة الكتاب قال للرسول: ما منعكم من علی؟ قال: هو حدث السن وقد أ
آیت الله حائری شیرازی (ره) :
زنها وقتی باردارند،با احتیاط می‎نشینند و می‎ایستند. مؤمن هم باردار است و جنین او ایمان اوست.زن حامله اگر از بلندی بیفتد،بچه‎اش سقط می‎شود؛ مؤمن هم گاهییک حرف ناملایم می‎زند و ایمانش سقط می‎شود.زنی که پشت سر هم به این طرفو آن طرف می‎پرد، باور کن که حامله نیست.اگر حامله بود این‎طور بی‎پروا نبود. کسی هم که لابلای حرفهایش خیلی شلنگ تختهمی‎اندازد و در قضاوتش درباره این و آن،هرچه خواست می‎گوید،باور کن که حامل
فروش ویژه دستگاه های حضور و غیاب اثرانگشت,تشخیص چهره و کارتی به همراه نرم افزار حضور و غیاب رایگان پایه
با قابلیت های زیر  :
امکان تعرف 2 شیفت کاری
تعریف 50 پرسنل روی
تعریف تقویم ، ثبت تعطیلات و امکان درج روزهای خاص
ثبت ورود و خروج پرسنل بصورت دستی
ارتباط مستقیم با دستگاه حضور و غیاب از طریق شبکه
گرفتن فایل خروجی در فرمت های متعدد
امکان ثبتِ نام شرکت و چاپ در سربرگ تمامی گزارش ها
پشتیبان گیری از دیتای نرم افزار و بازیابی اطلاعات
امکان ثبت مام
فروش ویژه دستگاه های حضور و غیاب اثرانگشت,تشخیص چهره و کارتی به همراه نرم افزار حضور و غیاب رایگان پایه
با قابلیت های زیر  :
امکان تعرف 2 شیفت کاری
تعریف 50 پرسنل روی
تعریف تقویم ، ثبت تعطیلات و امکان درج روزهای خاص
ثبت ورود و خروج پرسنل بصورت دستی
ارتباط مستقیم با دستگاه حضور و غیاب از طریق شبکه
گرفتن فایل خروجی در فرمت های متعدد
امکان ثبتِ نام شرکت و چاپ در سربرگ تمامی گزارش ها
پشتیبان گیری از دیتای نرم افزار و بازیابی اطلاعات
امکان ثبت مام
*بسم الله الرحمن الرحیم *
در سورهٴ مطففین فرمود مقرّبین هم اکنون شاهد کتاب أبرارندآیهٴ 18 به بعد سورهٴ مطففین این است: کلاّ إنَّ کتاب الأبرار لفی علّیین ؛ ابرار که اوصافشان مشخص است هر چه کردند، کتابی دارند که حافظ و جامع عقائد و أخلاق و أعمال آنهاست به هر عقیده معتقد بودند، به هر خلق متخلّق بودند، به هر عمل عامل بودند، همه و همه در یک کتاب است. خب، این کتاب کجاست؟ این کتاب در یک دفتر کل و یک کتاب بزرگتری جمع شده است: إنّ کتاب الأبرار لفی علّ
به دنیای خیال پردازی{فانتزی} خوش آمدید! سال هاست که به فکر نوشتن در مورد این ژانر هستم و دوست داشتم توی وبلاگم در این مورد بنویسم اما مشغله ی زندگی و کار مانع از نوشتن من شد . اما این بار با تمام این سختی ها در خدمت دوستان و دوستداران این ژانر هستم و سعی می کنم مفید باشم.
خب حالا میریم برای تعریف این ژانر می دونم که اطلاعاتی در این خصوص دارید ولی می خوام یک تعرف کوچول بکنم مطمئنن ضرر نداره
خیال‌پردازی گونه‌ای هنری است که جادو و دیگر اَشکال فر
 معرفی اثر ادبیات داستانی جدیدی با نام.  اولین تماس از بهشت.  و خلاصه  از ماجرای داستان....   

ﻭﻟﻦ ﺗﻤﺎﺱ ﺗﻠﻔﻨ ﺍﺯ ﺑﻬﺸﺖ ﺍﺛﺮ ﺩﺮ ﺍﺯ ﻧﻮﺴﻨﺪﻩ ﺘﺎﺏﻫﺎ ﻣﺤﺒﻮﺏ ﻣﺜﻞ ﺳﻪﺷﻨﺒﻪﻫﺎ ﺑﺎ ﻣﻮﺭ ﻭ ﺩﺭ ﺑﻬﺸﺖ ﻨﺞ ﻧﻔﺮ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺷﻤﺎ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻭ ﺷﺎﺪ  ﺟﺎﺩﻭﺗﺮﻦ ﻭ ﺮﻫﺠﺎﻥﺗﺮﻦ ﺘﺎﺏ ﻣﺍﻟﺒﻮﻡ ﺑﺎﺷﺪ . ﺘﺎﺑ ﺍﺳﺮﺍﺭﺁﻣﺰ ﻭ ﻣﺮﺍﻗﺒﻪﺍ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻗﺪﺭﺕ ﻮﻧﺪِ ﺍﻧﺴﺎﻧ .   ﺭﻭﺍﺖِ ﺍﻦ ﺘﺎﺏ ﺣﺮﺘ ﺁﺭﺍﻡ ﻭ ﺩﻝﻧﺸﻦ ﺩﺍﺭﺩ ﻣﺎﻥ ﻣﺎﺟﺮﺍﻫ
بسم الله الرحمن الرحیم
أنشطة إضافیة 

1: 100 لعبة علاجیة 

ت
اسم اللعبة
الهدف من اللعبة
الفئة العمریّة
أدوات اللعبة
الرابط

1
مواقف السیارات
تقویة التركیز عند الطفل
سنة فما فوق
ورقة بیضاء حجم A3، و أوراق ملونة مقطعة و قلم أسود عریض، و سیارات صغیرة ملونة بنفس ألوان الورق الملون، مع ضرورة وجودة سیارة بیضاء ، و بالطبع لن نحتاج لورق أبیض صغیرة ، لاحظ الفیدیو

2
أدواتی: أمیّزها باللمس!
تقویة التركیز عند الطفل
سنتان فما فوق
غطاء كرتون و أدوات تخص الط
الف) تعریف مفهومی
بازار یابی داخلی یک تلاش برنامه ­ریزی شده با بهره گرفتن از یک رویکرد همانند بازاریابی برای غلبه بر مقاومت­های سازمانی در برابر تغییر، متوازن کردن، انگیزه ­مند کردن و هماهنگی بین وظیفه ­ای و یکپارچه کردن کارکنان در جهت اجرای اثربخش استراتژی­های شرکتی و وظیفه ­ای به منظور ایجاد رضایت از طریق فرایند ایجاد کارکنان با انگیزه و مشتری محور می باشد (عباسی و صالحی، ۱۳۹۰).
ب) تعرف عملیاتی
در پژوهش حاضر جهت سنجش بازاریابی داخلی از پ
این جمله که "تعرف الاشیاء باضدادها" خیلی ملموس است. اینکه اشیا با نقطه مقابلشان شناخته میشوند حقیقت دارد. نه تنها اشیا بلکه هر چیزی در این دنیا این خصلت را دارد؛ حتی کتاب. امسال به طور اتفاقی دو کتاب را با فاصله نزدیکی از هم خواندم. اولی خیلی دوست داشتنی و شیرین و خواندنی بود ولی دومی نه تنها هیچ کدام از اینها نبود بلکه افتضاح بود و دقیقا بعد از خواندن کتاب دوم زیبایی و شاهکار بودن کتاب اول برایم مشخص شد. «من زنده ام» کتاب اولی بود که خواندم و ه
این جمله که "تعرف الاشیاء باضدادها" خیلی ملموس است. اینکه اشیا با نقطه مقابلشان شناخته میشوند حقیقت دارد. نه تنها اشیا بلکه هر چیزی در این دنیا این خصلت را دارد؛ حتی کتاب. امسال به طور اتفاقی دو کتاب را با فاصله نزدیکی از هم خواندم. اولی خیلی دوست داشتنی و شیرین و خواندنی بود ولی دومی نه تنها هیچ کدام از اینها نبود بلکه افتضاح بود و دقیقا بعد از خواندن کتاب دوم زیبایی و شاهکار بودن کتاب اول برایم مشخص شد. «من زنده امخا» کتاب اولی بود که خواندم و
زراعة الشعر فی ایران: کل ما یجب أن تعلم
زراعة الشعر فی ایران هو أحد الطرق الجدیدة لترمیم الشعر حین یتساقط. یعتبر ترمیم الشعر فی ایران من الطرق المفضلة لتجّنب تساقط الشعر والابتعاد عن خفافة الشعر. فیقوم فیها بزرع الشعر فی المناطق الصلعیة وهی من طرق إعادة نمو الشعر فی الرأس عند تعرّض الشخص للصلع. یتمّ إجراء عملیة زرع الشعر بتقنیات مختلفة: القلم الشوی(Sut) أو الشریحة(Fut) أو حقن الخلایا الجذعیة(Prp) أو الاقتطاف (Fue).
عملیات زراعة الشعر فی ایران
عملی
101 نکته کاربردی در ارﺗﺒﺎط ﻣﺆﺛﺮ
1 - ﺷﺮﺖ را ﺑﻪ ﺑﻬﺴﺎزی ﻠﻪ اﻧﻮاع ارﺗﺒﺎط ﺗﺸﻮﻖ ﻨﺪ
2 - ﺑﻪ اﻦ ﻧﺘﻪ ﺗﻮﺟﻪ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ ﻪ ﺴﺎﻧ ﻪ ﺧﻮب ارﺗﺒﺎط ﺑﺮﻗﺮار ﻣﻨﻨﺪ ﻣﻌﻤﻮﻻً ﻣﺪﺮان ﺧﻠ ﺑﻬﺘﺮی ﻣ ﺷﻮﻧﺪ                                                                                                           3 - ﻫﻨﺎم ﺗﻼش ﺑﺮای ﻏﻠﺒﻪ ﺑﺮ ﻣﻮاﻧﻊ ﻃﺮف ﻣﻘﺎﺑﻞ، ﻟﺤﻦ اﻧﺘﻘﺎدی ﻧﺪاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ                           4 - رﺳﺎﻧﻪﺧﻮد را ﺑﻪ دﻗﺖ ﺑﺎ ﺎم ﻣﻮر
مقدمه
به مکرر در بحث علمی و در مباحث مختلف کلمه استارتاپ را می شنویم و همچنین تعرف های مختلفی از ان را می شنویم و باعث سردرگمی های بسیاری برای ما می شود و شاید دقدقه ی فهمیدن معنی جامع و کامل این کلمه را دشته باشیم...
در این جلسه از سلسله جلسات دومینو، تعریف های اکادمیک از استارتاپ  توسط دکتر حمیدیا و جناب اقای قانع بیان شد و همچنین تفاوتی از رویکرد سنتی و استارتاپ بیان شد که در ادامه مختصری از آن بیان می شود.

تعریف استارتاپ و ویژگی های ان
است
اوووو چه طولانی شد ، حالا که خودم دیدمش گفتم کی می خونتش تازه کلی جاهاشو حذف کردم که طولانی نشه ، پیش پیش ببخشید
تا خبر شدم واسه پای صندق رفتن ثبت نام میکنن یه زنگ زدم پدر گفتم میشه منو هم ثبت نام کنی ! که گفت حله . حالا دلیلم چی بود ! گفتم برم یه تجربه جدید داشته باشیم و از نزدیک روند رو ببینیم ، بعدم اقا پول میدادن و این روزا من اونجایی ام که پول باشه بعدم رفیقم بم نگفته بود تا باهم ثبت نام کنیم پس منم جدا ثبت نام کردم .
حداقل از یک ماه قبل( هنوز هی
تعریف تدلیس و انواع آن[1]
تعریف تدلیس: دست یا زیدن به اعمالی که موجب فریب طرف معامله و در نتیجه ضرر مالی او باشد را تدلیس می نامند. به بیان دیگر تدلیس به معنای فریب دادن و یا پنهان کردن واقع است، پس هرگاه فروشنده ای برای فریفتن خریدار وضعی موهوم را به کالای خود نسبت دهد یا عیبی که در آن است را بپوشاند می گویند در معامله تدلیس کرده است. بدین گونه که در هر نوع تدلیس نوعی تقلب وجود دارد و شخص نیرنگ باز بی اعتنا به شرافت شخصی و درستکاری متعارف از اعت
زراعة الشعر فی ایران: کل ما یجب أن تعلم
زراعة الشعر فی ایران هو أحد الطرق الجدیدة لترمیم الشعر حین یتساقط. یعتبر ترمیم الشعر فی ایران من الطرق المفضلة لتجّنب تساقط الشعر والابتعاد عن خفافة الشعر. فیقوم فیها بزرع الشعر فی المناطق الصلعیة وهی من طرق إعادة نمو الشعر فی الرأس عند تعرّض الشخص للصلع. یتمّ إجراء عملیة زرع الشعر بتقنیات مختلفة: القلم الشوی(Sut) أو الشریحة(Fut) أو حقن الخلایا الجذعیة(Prp) أو الاقتطاف (Fue).
عملیات زراعة الشعر فی ایران
عملی
انستقرام
انستقرام
تم إنشاء البرنامج أو الشبکة الاجتماعیة Instagram فی عام 2010 والتی حولت عالم التصویر الفوتوغرافی والأفلام والسلفیة والشبکات الاجتماعیة. إذا لم تکن قد عملت بالفعل مع موقع التواصل الاجتماعی الشهیر Instagram ولا تعرف کیفیة العمل مع هذا البرنامج ، فاتبعنا من قسم التکنولوجیا الأکثر ذکاءً للتعرف على عملیة العمل مع أشهر تطبیق مشارکة الصور فی العالم على الهواتف الذکیة. .نصیحة رقم 1: لحذف حساب Instagram ، یجب تسجیل الدخول عبر موقع Instagram نفسه.
طرف خودش سال به سال حالمو نمی‌پرسه و هر وق مشکل داره و کمک می‌خواد میشم رضا جون‌ش
ی سری هم ک بهش گفتم حالم خوب نیس برگشتنی ک میرم سمت خونه پیشم باش ی موقع تو مترو یا اتوبوس یچیزیم نشه بعدش برم درمونگاه،تا ۸ شب دانشگاه مونده بود ک ب قول خودش ب کارای درسی برسه(البته زر میزد داشت می‌پیچون منو بعدا فهمیدم این قضیه رو)حالا ک اتفاقی امروز تو صحن دانشگاه میبینیش میگه چطوری بی معرفت حالی نمی پرسی،دلم واست تنگ شده بود،از راهنمایی ک باهم بودیم قیافه
مادراى این دوره و زمونه واسه تربیت بچه ها از دی وی دی های آموزشی استفاده میکنن!! 
.
.
.
قدیما مادرما از یه پکیج اموزشى که شامل: 
دمپایى, یه متر شلنگ, فلفل قرمز, قاشق داغ و…. استفاده میکرد!!
خیلی هم خوب تربیت شدیم والا

طنز نوشته های خنده دار

خونه دوستم همه چیش هوشمنده
از تنظیم دمای خونه گرفته تا تنظیم نور….
.
.
بعد تنها هوشمندی خونه ما اینه که
لامپ دستشویی رو روشن کنی، هواکش هم روشن میشه

طنز نوشته های جالب 

ﻪ ﺳﻮﺍﻝ ﺍﺯﺗﻮﻥ ﺩﺍﺭﻡ؟؟
.
.
.
ﻣﺎﻣ
دیدگاه دانشمندان اهل سنت
۱ – ابن ابی‌الحدید معتزلی
این دانشمند حنفی مذهب در ذیل خطبه ۲۲۱ نهج البلاغه می‌ گوید: «این خطبه از عمقی عجیب برخوردار است و حاوی الفاظی بلیغ، مشکل و فصیح است که اگر کسی این فصل از نهج البلاغه را بررسی کند خواهد فهمید که آنچه معاویه گفته است که: «علی بلاغت را برای قریش بنیان‌گذاری کرده»، صحیح گفته است».
ابن ابی‌الحدید سپس می‌ گوید: «اگر تمام فصحای عرب در جایی جمع باشند و این خطبه بر آنان قرائت شود شایسته است همگی به
پایین کشیدن عمر بن خطاب از منبر رسول خدا صلی الله علیه و آله و رسواسازی او در ملاء عام توسط امام حسین علیه السلام
شیخ طبرسی رضوان الله علیه روایت کرده است:
احتجاج الحسین بن علی علیه‌السلام على عمر بن الخطاب فی الإمامة والخلافة: روی أن عمر بن الخطاب كان یخطب الناس على منبر رسول الله صلى الله علیه وآله فذكر فی خطبته أنه «أَوْلى بِالْمُؤْمِنِینَ مِنْ أَنْفُسِهِمْ» فقال له الحسین علیه‌السلام من ناحیة المسجد: انزل أیها الكذاب عن منبر أبی رسول
https://www.instagram.com/cnhamid.ir
www.CnHamid.ir
حق و باطل از دیدگاه امام علی علیه السلام
چکیده:
هر انسان دردمند و بیداری در هر زمان و جامعه ای، در پی شناخت حق و باطل است تا بتواند راه حق را برگزیند و به سعادت و رستگاری نایل آید. با پژوهشی در خطبه ها و نامه ها و کلمات حکمت آمیز حضرت علی علیه السلام در نهج البلاغه درباره «حق و باطل » ، موضوعات ذیل جلب توجه می کند: حق و باطل و مصادیق آن; معیارهای شناخت حق و باطل و بزرگ ترین و مهم ترین آن ها; استقامت و تلاش در راه حق; موان
ژانر تخیلی فانتزی  شین براری و افرینشش فرمالیسم هنری و جهانی فانتزی  در  اثری بنام  :       روح فرشته -تن ادمی-بال کبوتر          خلاصه ای از اثر موفق شهروز براری صیقلانی  ۴۳۲صفحه   سایز رقعی  www.copyRihgt 2020 @com    انتشارات کانون شیراز ، فرانکفورت_↓ ShirazNashr./StoryLongNew/ShinBrari/lovely/2021.com آه ه....  ای خدااااا  این عشق لعنتی چه بود که افریدی؟   دل ها را خون میکند    جوانی ها را تباه....  درام ها را تراژدی شرح اثر؛  درون سرزمینی میان خواب  و رویا  شهر هایی  بی ن
کسب و کاری تازه راه انداخته ­اید و در مورد انتخاب نام تجاری یا همان برند دچار شک و تردید شده ­اید؟ این حس شما کاملا طبیعی است و به شما حق می ­دهیم که در خصوص انتخاب نام تجاری دچار وسواس شوید اما یک نکته در این بین ضروری است و آن این است که شما می بایست در میان تمام دل نگرانی­ هایتان زمان خود را برای شناخت برندینگ خالی کنید و بدانیدیک نام تجاری خوب چه ویژگی­هایی دارد و چگونه می ­تواند شما را یاری کند. پس در ادامه گزارش با ما همراه باشید تا هر آنچه
ما هو عملیة شفط دهون الساقین ؟
ما هو عملیة شفط دهون الساقین ؟
یمکن إعتبار شفط دهون المعروف أیضاً بإسم النحت فی إیران و یمکنک أن تعرف هذه الطریقة معجزة العلوم الطبیة فی التحقیق إلی الجسم و الأعضاء متوازن و مثالی و جمالی. أن یعانی أکثر من أشخاص من السمنة و الزیادة الوزن فی خلال حیاتهم أو فی وقت المعین. أحیاناً أن تکون الدهون الجسم مقاومة بالنسبة إلی أی نوع من النظام الغذائی أو النشاط البدنی و التمرین (ریاضة) و لا تختفی.     هناک العدید من عملیا
امروز قرار بود جلسه مهمی در یکی از نهادهای مرتبط با یکی از دانشگاه های معتبر کشور برگزار بشه. ( از آوردن برخی از اسامی خودداری میکنم، چونکه این داستان حقیقت داره)
از قضا، این نهادی که داستان ما در اون اتفاق می افته، در یکی از ناامن ترین محله های شهر قرار داره. طوری که خفتگیری و زورگیری جز اعمال روتین و روزانه اون منطقه محسوب میشه. از اتفاقات مکرری که اونجا پیش میاد، اینه که موتوری ها یه آدم رو نشون میکنن، از دور به سمتش هجوم میارن، روی طرف " تیز
کل شیء حول زراعة الحواجب
کل شیء حول زراعة الحواجب
فی عالم الیوم، یعد وجود حاجبین راقیین معیارًا شائعًا جدًا للأزیاء والجمال لأی شخص، لذلک یرغب الکثیر من الناس فی الحصول على حواجب متطور. أحد التدابیر التی یمکن استخدامها لهذا الغرض هو زراعة الحواجب الطبیعی الذی أصبح شائعًا جدًا فی السنوات الأخیرة.    
ما هو زراعة الحواجب وکیف یتم ذلک؟
زراعة الحواجب هو واحد من أکثر الإجراءات الجمالیة والتصالحیة فی العالم لزیادة عدد خیوط الحاجب وأیضا زیادة
زراعة اللحیة و الشارب للرجال
زراعة اللحیة و الشارب للرجال
تعد زراعة اللحیة و الشارب عن خلال تلک المستخدمة فی العیادات الجلد و الشعر. تستخدم هذه الأسلوبة و الطریقة لأولئک الذین لدیهم تساقط جزئی أو کامل للشعر فی منطقة الوجه و یعیدون الجمال و یجذبونهم. قد تکون زرع اللحیة و الشارب حاجة الشخص لعدة أسباب و العوامل. بعض من الأشخاص و الناس یعانون من نقص وراثی فی شعر الوجه و مما یسبب لهم لهم لحیة غیر متساویة و شعر أو حتی عدم نمو الشعر فی هذه المناطق.
حضرت سجاد ( ع ) وی فرزند حسین بن علی بن ابیطالب ( ع ) و ملقب به "سجاد" و "زین العابدین " می باشد . امام سجاد در سال 38هجری در مدینه ولادت یافت.حضرت سجاد در واقعه جانگداز کربلا حضور داشت ولی به علت بیماری  و تب شدید از آن حادثه جان به سلامت برد ، زیرا جهاد از بیمار برداشته شده است و پدر بزرگوارش- با همه علاقه ای که فرزندش به شرکت در آن واقعه داشت- به او اجازه جنگ کردن نداد . مصلحت الهی این بود که آن رشته گسیخته نشود و امام سجاد وارث آن رسالت بزرگ ، یعنی ام
حضرت سجاد ( ع ) وی فرزند حسین بن علی بن ابیطالب ( ع ) و ملقب به "سجاد" و "زین العابدین " می باشد . امام سجاد در سال 38هجری در مدینه ولادت یافت.حضرت سجاد در واقعه جانگداز کربلا حضور داشت ولی به علت بیماری  و تب شدید از آن حادثه جان به سلامت برد ، زیرا جهاد از بیمار برداشته شده است و پدر بزرگوارش- با همه علاقه ای که فرزندش به شرکت در آن واقعه داشت- به او اجازه جنگ کردن نداد . مصلحت الهی این بود که آن رشته گسیخته نشود و امام سجاد وارث آن رسالت بزرگ ، یعنی ام
قیامت از دیدگاه قرآن
آن زمان که پیامبر اسلام (صلی الله علیه وسلم) در صحرای خشک و بی آب وعلف حجاز، مردم را به یکتاپرستی دعوت کرد وسه اصول اصلی اسلام را به یارانش تعلیم می داد هنگامی که از معاد وایمان به تحقق آن بحث می کرد همیشه این سوال مطرح بوده است که قیامت کی می آید و رسول خدا (صلی الله علیه وسلم) جوابی که به این سوال می داد شاید انتظار آن هرگزنمی رفت.آن هنگام مردی به خدمتش رسید و پرسید «مَتَی السّاعَة» یعنی قیامت کی می آید ؟ و پیامبر در کمال آر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها